Czym jest smycz samochodowa?

2020-09-05

Nie da się ukryć, że zastosowanie pasa bezpieczeństwa dla naszego pieska jest pewnego rodzaju gwarancją ochrony podczas trwającej podróży. Z jednej strony taki pas/smycz doczepia się do szelek czy też do obroży, a z kolei z drugiej strony klamrę wkłada się do gniazda pasów bezpieczeństwa w naszym samochodzie.


Nie musimy się o nic martwić

Jeśli stosujemy smycz samochodową to nie musimy się obawiać, że będzie się przemieszczał w samochodzie. Piesek zawsze jest na swoim miejscu. Tym samym jest bezpieczny, a do tego nie mamy utrudnionego prowadzenia pojazdu.

Podczas hamowania, a szczególnie tego nagłego, smycz samochodowa https://www.dogcessories.pl/idealeash utrzyma naszego psa w pozycji bezpiecznej. Nie musimy się obawiać, że pies nam spadnie pod siedzenia czy też uderzy o wyposażenie naszego auta.


Smycz samochodowa jest regulowana. Możemy ją odpowiednio wydłużyć czy też odpowiednio skrócić. Wykonana jest z materiału bardzo wytrzymałego. Jest także odpowiednia dla psów małych ras oraz tych największych. Zawsze smycz samochodowa zakończona jest klamrą metalową, która w sumie pasuje do większości samochodów.  

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018